Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Siparişlerinizi Kredi kartı veya eft/havale ile ödemesi alındıktan sonra Pazartesi-Perşembe içerisinde kargoya teslim edilir.

Cuma-Cumartesi ve Pazar günleri alınan siparişlerin gönderimi ilk iş gününde yapılır. Teslimat adresinin uzaklığına göre de Yurtiçi Kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Köy , ada gibi ulaşımı sınırlı yerleşim yerlerine teslimatlarınızın aksamaması için sipariş vermeden önce bizden veya Yurtiçi kargo en yakın şubesinden bilgi alınız.

Siparişteki adres bilgisi müşterinin sorumluğundadır. İş adresi(fabrika-ofis..vb işletmeler) teslimatlarında tatil günlerinde kapalı olduğundan kargo teslimatı gerçekleşemez ise sorumluluk siparişi verene aittir. Kargoda beklemeden kaynaklı ürün kuruması, deformasyonundan fidan sepetim sorumlu değildir. O yüzden siparişinizi lütfen teslim alabileceğiniz en kolay adresi yazarak veriniz

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi Yurtiçi Kargo tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir yada talep ettiğiniz taktirde ödemeniz 2 iş günü içinde iade edilecektir.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra tarafınıza gönderilen e-mail veya sms ile kargo takip numarası müşterimize iletilmektedir. Bu adımdan sonra müşteri siparişlerinin eksiksiz, problemsiz ve zamanında teslim edilmesi için takip etmesi gerekmektedir. Siparişlerin kargoya verildikten sonra adres değişikliği söz konusu değildir. Teslimata çıkan siparişlerin alıcının adreste bulunmamasından kaynaklı sorumluluk alıcıya aittir.