Sık Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR

Aradığım ürünü nasıl bulurum?
Fidansepetim.com'da herhangi bir ürünü aramak ve bulunup bulunmadığını öğrenmek için sitemiz sol üst kısmında bulunan ''Site içi ürün arama'' kutucuğuna anahtar sözcüğünüzü yazarak arama yapabilirsiniz.

Seçtiğim ürünleri sepetime nasıl eklerim?
Fidansepetim.com'da alışverişe başlamak için, öncelikle üye olmanız ve üye girişi yapmanız gerekmektedir.
Fidansepetim.com'da dolaşırken seçtiğiniz ürünlere tıklayarak, ürünlerin fiyatına ve açıklamalarına ulaşabilirsiniz. Ürünü inceledikten sonra satın almak istediğinize karar verdiğinizde, üye girişi yaptıktan sonra, ürün sayfasında yer alan Sepete Ekle butonuna basarak bu ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.
Alışverişinize devam etmek için ise sepetim sayfasındaki alışverişe devam et butonuna basmanız yeterlidir. Böylece, Ansayfaya dönüş yaparsınız. "Ödemeye git" butonuna basarsanız sipariş aşamasının adımlarına geçmiş olursunuz.

Aynı üründen 1 adetten fazla satın almak istiyorum ne yapmalıyım?
Aynı üründen 1 adetten fazla satın almak istediğinizde, alışveriş sepetinizde yer alan ürün resminin karşısındaki ''adet'' kutucuğuna almak istediğiniz miktarı yazarak güncelle butonuna basmanız yeterlidir. Alışverişinize devam etmek için ise ''alışverişe devam et'' butonuna basmanız yeterlidir. Böylece, Ana sayfaya dönüş yaparsınız. Ödemeye git butonuna basarsanız sipariş aşamasının adımlarına geçmiş olursunuz.

Sipariş verirken sepetimdeki bazı ürünleri satın almak istemiyorum, ne yapmalıyım?
Herhangi bir ürünü o an satın almaktan vazgeçer ama daha sonra satın almak amacıyla sepetinizde saklamak isterseniz, adet kutusuna rakamla sıfır "0" yazarak listenizden çıkarmadan daha sonraki bir siparişinize bırakabilirsiniz. Ya da bu ürünleri sepetinizde tutmak istemiyorsanız "sil" butonuna basarak sepetinizden silebilirsiniz. Ödemeye git butonuna basarsanız sadece satın almak istediğiniz ürünlerin bedelini için ödemeye gitmiş olursunuz.

Sepetime eklediğim ürünleri sepetimden çıkarabilir miyim?
Satın almak istemediğiniz ya da sepetinizden çıkarmak istediğiniz ürünleri, alışveriş sepetinizdeki ürün resminin karşısındaki ''sil'' butonuna basarak sepetinizden çıkarabilirsin.

Sepetime eklediğim ürünleri nasıl sipariş verebilirim?
Satın almak istemediğiniz ürünleri sepetinizden silmeyi unutmayınız. Eğer herhangi bir ürünü o an satın almaktan vazgeçerseniz, ama daha sonra satın almak amacıyla sepetinizde saklamak istiyorsanız, o ürünün adet kutusuna rakamla sıfır "0" yazarak, listenizden çıkarmadan daha sonraki bir siparişinize bırakabilirsiniz.
Sepetinizi düzenledikten sonra genel toplamda yer alan fiyat, kdv dahil toplam fiyattır. Bu sipariş bedeli kadar ödeme yapmanız gerekmektedir.
"Siparişi Tamamla" butonuna tıkladığınızda Fatura ve Teslimat sayfasındaki alanları doldurmanız gerekmektedir.
''Ödeme İşlemi'' butonuna tıklayarak ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme türünü seçmeniz gerekmektedir. Kredi kartı veya eft/havale seçeneği belirttikten sonra Sözleşme koşullarını okuyup ''Onaylıyorum'' butonuna basarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kapıda ödeme imkanım var mı?
Kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.