Kargo Hakkında

Tarafınıza sms veya email ile gönderilen 12 haneli kargo numarasıyla kargonuzun sorgulamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişimin kargo ücreti ne kadar tutar?
250 tl ve üzeri siparişleriniz ÜCRETSİZ KARGO ile gönderilmektedir.
250 tl ve altındaki siparişlerinizin kargo ücreti 149 tldir.
Ödeme ekranında sistem tarafından kargo ücreti olarak gösterilmektedir.

Kargoya teslim edilen siparişinizin takibi nasıl olur?

Kargoya teslim edilen siparişinizin takip numarası gönderilen günün akşamı(19.00-20.00) saatlerinde sisteme girilir. Sistem bu takip numarası ve varsa kargo ücreti bilgisini mail adresinize otomatik olarak gönderir. Bu aşamadan sonra ürünü teslim almak için alıcının kargoyu takip etmesi gerekir. Kargo teslim süresi 0-600kmlik mesafelerde 1 gün, 600km üzeri mesafeler için 2 gündür. Bazı adresler mobil kapsamında olduğundan şubenin teslim günlerine göre değişir. Bazı köy ve ilçe merkezlerine uzak adreslere teslimat yapılamayabiliyor. Sipariş vermeden önce adresinize teslimatın mümkün olduğundan emin olunuz. Aksi halde kargoya verilen ve teslimatında adres problemi oluşan kargoları şubeden teslim almanız gerekmektedir. Kargoya verilen, teslimatı adres probleminden kaynaklı gerçekleştirilmeyip iade süreci başlatıldığın da kargo ücreti ve bekletilen ürünlerin varsa zararı iade edilcek tutardan kesilmektedir.
Ürünlerin sağlıklı bir şekilde tarafınıza ulaşabilmesi için teslimatı takip ediniz. Herhangi bir problem veya gecikmeli teslimat hakkında Yurtiçi Kargo dan bilgi alınız ve bizi haberdar ediniz.

Kargo Bilgisi
Siparişleriniz Pazartesi-Perşembe günleri arasında gönderilmektedir.

Siparişleriniz kargo tarafından köy adreslerine teslimatı sorun olabileceğinden lütfen adres bilgisi bölümüne KÖY VE ADA YAZMAYINIZ

Adresinize daha önce yurtiçi kargo şirketi ürün teslim etmediyse en yakın şubeden bilgi alınız. 

Köy ve Ada adresi yazılan ve gönderimi gerçekleştirilen ürünlerin teslimatından kaynaklı problemler www.fidansepetim.com sorumlu değildir.

Ürün iadesi kabul edilmez ve para iadesi yapılmaz.

Hafta sonu alınan siparişler ilk iş günü kargoya teslim edilir.

Fidanlar kargo taşıması esnasında hasar almaması için ideal ve en uygun şekilde paketlenmektedir.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra herhangi bir hasar tespit ederseniz Fidansepetim yetkilisi ile iletişime geçiniz. (E-Mail: info@fidansepetim.com)

Siparişi Teslim Alma

Siparişinizi teslim alırken ürünlerde hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Varsa hasarlı ürün hakkında tutanak tutturunuz. Aksi halde kargoda taşıma esnasında hasar gören ürün hakkında herhangi bir hak talep edemiyoruz.